Άμεση πρόσληψη Ιταλόφωνων Συμβούλων | Εργασία από το σπίτι

Προσλαμβάνουν Τώρα

13/11/2020 16:13:00

Μιλάς άριστα ή είναι η μητρική σου γλώσσα τα Ιταλικά;

Το Jobfind σε αναζητά εκ μέρους μίας πολυεθνικής εταιρείας που δημιούργησε τα γραφεία της πριν λίγο καιρό στη Θεσσαλονίκη και θα σε εκπλήξει με την κουλτούρα της και το πολυπολιτισμικό της περιβάλλον (τόσο online όσο και φυσικό).

Η θέση αφορά τρίμηνο συμβόλαιο με προοπτική επέκτασης και αποκλειστικά εργασία από το σπίτι.

Ο Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών θα λειτουργεί ως σύνδεσμος παρέχοντας πληροφορίες σχετικά με προϊόντα ή υπηρεσίες και θα επιλύει προβλήματα, που οι πελάτες αντιμετωπίζουν, με ακρίβεια και αποτελεσματικότητα.

Αρμοδιότητες

  • Κυρίως chat support και
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων (όχι τηλεφωνικές πωλήσεις)

Απαραίτητα προσόντα

  • Μητρική γλώσσα τα ιταλικά ή άριστη γνώση της γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση και χειρισμός MS Office

Παροχές

  • Πολύ ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Τρίμηνο συμβόλαιο με προοπτική επέκτασης

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στο 2310 326664.

Σας ενδιαφέρει η θέση;

Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο cv@jobfind.gr

αναφέροντας στο θέμα "Ιταλόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών".